Şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

    Şehirler arası nakliyat bir şehirden başka bir şehre taşınmanın zorluklarını en iyi biz biliriz. Çünkü bugüne kadar yüzlerce şehirler arası evden eve nakliyat işi gerçekleştirdik.

    Taşınan kişinin öncelikle taşınacağı şehirdeki evini tamamen hazırlaması gerekir. Kira sözleşmesiydi, boyasıydı badanasıydı derken eşyaların taşınma zamanını da hatasız ayarlaması gerekir. 

     Çoğu müşterimizin özellikle eşya taşınacak olan evin ayarlanması konusunda sıkıntı yaşadığına şahit olduk.

    Bu yüzden eşya depolama hizmetimizi geliştirdik. Ancak konumuz şehirler arası nakliyat olduğundan, verdiğimiz hizmetten biraz bahsetmek istiyoruz.

     Tıpkı şehir içi eşya taşıma işlemlerinde olduğu gibi taşınacak olan müşteriden randevu alırız. Randevu gününde eksper personelimiz müşteriyi ziyarete gider. Taşınacak olan eşyaların miktarını belirler.

       Ayrıca taşınma alanını inceler. Eşyaların taşınacağı yer şehir dışı olduğundan, yer hakkında müşteriden detaylı bilgiler alır.

    Eşyaların taşınacağı alanın müsait olması gerekir. Mesela asansör platform aracı ve nakliye kamyonunun sığabileceği uygun bir alan var mı gibi önemli sorular müşteriye sorulur. Çünkü taşıma işlemi yapılacak alan ne kadar uzaksa, taşınma işlemi de o kadar zor olur. 

      Özellikle trafiğin yoğun olduğu cadde üzerinde bir yere eşya taşınacaksa, çok iyi planlama yapılması gerekir. Belki de bazı izinlerin yerel yönetimlerden alınması bile gerekebilir.

       Şehirler arası nakliyat işinde, eşyaların zarar görmemesi için iyi bir nakliye kamyonuna ihtiyaç vardır. Eşyalar düzgün bir şekilde paketlendikten sonra, taşıma sırasına göre nakliye kamyonuna yerleştirilmelidir.

      Biz kamyonlarımızı özel olarak modifiye ettirdik. Böylece küçük ve büyük kırılacak nitelikte olan tüm eşyaları muhafaza altına alabilecek bir yapıyı meydana getirmiş olduk.

       Şehirler arası nakliyat konusunda deneyimli personelimizi görevlendiririz. Çünkü her işin bir uzmanlık alanı vardır. Özellikle taşıma işinde deneyim olmazsa olmazlardandır.

      Tüm önlemlerimizi aldıktan ve iyi bir taşıma planı hazırladıktan sonra, sözleşme yaparız. Ayrıca tüm eşyaları olası risklere karşı sigortalatırız. Böylece müşterilerimizin zarar görmediğinden emin olmuş oluruz.

      Yaptığımız planlamada zaman da oldukça önemlidir. İyi bir zamanlamayla taşınma işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Olası aksilikleri de önceden planlamaya çalışırız. Böylece her işin yolunda gittiğinden emin olmuş oluruz.

şehirler arası nakliyat
caddebostan nakliyat