Ofis Taşıma

Ofis Nakliyesi Nasıl Yapılır?

    Ofis taşıma hizmetinin yerine getirilmesi, diğer hizmetlerden daha zordur. Çünkü yapılacak çok iş ve dikkat edilecek birçok detay bulunur.

     Evet! Ofis eşyalarının taşınması zor ve zahmetli bir iştir. Ancak daha zor olan bir iş daha vardır. O da kıymetli evrakların zarar görmeden taşınmasıdır. Tabi ki bir de elektronik eşyalar var.

    Firma olarak öncelikle taşınacak olan eşyaları tespit ederiz ve sınıflandırırız. Daha sonra detaylı bir taşıma planı hazırlarız. Hazırladığımız plan diğer taşıma işlemlerinden biraz daha farklıdır.

   Eşyaların hacim ve önemine göre uygun olan araçlardan bir tanesi tercih edilir. Taşıma işlemine konu olan aracın iç donanımı kusursuz olmalıdır. 

    Bu yüzden ofis taşımacılığında özel araç kullanıyoruz. İçini özel olarak modifiye ettirdiğimiz araçlarımızla sorunsuz ofis taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

ofis taşıma

Ofis Taşıma süreci

     Ofis taşıma işleminde sözleşme ve sigorta işlemleri tamamlandıktan sonra, taşınma işi gerçekleştirilir. Yeteri sayıda ve yalnızca ofis taşıma işinde uzman olan personel tarafından taşıma işi yapılır.

     Eşyaların demontaj işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra dikkatlice kaliteli koli malzemelerine sarılır. Gerek ofis taşıma işlemlerinde, gerekse evden eve nakliyat işlemlerinde işe uygun özel paketleme malzemeleri kullanırız.

     Paketleme aşaması bittikten sonra eşyalar nakliye aracına özenle yerleştirilir. Eğer kıymetli evrakların taşınması söz konusu ise araç içerisindeki özel bölmelere yerleştirilir.

    Taşınma adresine varıldıktan sonra ofis eşyaları özenli bir şekilde alana nakledilir. Daha sonra demontaj işlemi uygulanır. Demontaj işlemi müşteri gözleminde gerçekleştirilir. 

     Hangi eşyanın nereye konacağı ve demontaj işlemlerinin ayrıntıları gibi işlemler müşteri ile birlikte yapılır.

    Tüm ofis taşıma şirketleri, taşıma işleminden önce sözleşme yaparlar. Firma olarak bizler de ayrıntılı bir sözleşme hazırlarız ve müşteriyle karşılıklı imzalarız. Ayrıca tüm eşyaları sigortalatırız.

     Ancak eşyalara sigorta yapılması yeterli değildir. Çünkü müşteri için değerli olan evrakların zararı tazmin edilse bile, yerine yenisini koymak mümkün değildir. O yüzden taşıma işlemini son derece dikkatli bir şekilde yerine getiririz.

    Ofis taşıma işleminin fiyatını, taşınacak olan eşyanın hacmine ve sayısına göre belirleriz. Ayrıntılı fiyat için bizlerle mutlaka iletişime geçin.

İstanbul Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma nakliyat şirketi olarak tüm iş yeri sahiplerinin beklentilerine göre kusursuz hizmetimizi Caddebostan Nakliyat garantisi ile sunmaktayız.
İstanbul’un merkezi tüm semt ve ilçelerinde ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bölgeler için bizden fiyat almayı unutmayın:

  • Şişli ofis taşıma
  • Maltepe ofis taşıma
  • Beşiktaş ofis taşıma
  • Sariyer ofis tasima
  • Ümraniye ofis taşıma
  • Pendik ofis taşıma
  • Kadıköy ofis taşıma

ve diğer tüm bölgelere yönelik uygun hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz

caddebostan nakliyat