FABRİKA VE HASTANE TAŞIMASI

FABRİKA VE HASTANE TAŞIMASI

Fabrika ve Hastane Taşıması

Fabrika taşımacılığı yapabilmek için uygun ekipman ve deneyimli personele ihtiyaç vardır. Yani ev taşıma işinden tamamen farklı bir iştir.

Öncelikle fabrikada bulunan tonlarca ağırlıktaki eşyaların nakliye işinin hassas bir şekilde planlanması gerekir. Tabi ki bu tür eşyalar normal nakliye araçları ile taşınamaz.

Uygun donanıma sahip araçlarla taşıma işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Firma olarak makine ve diğer ağır aksamların taşınması için gerekli olan tüm teçhizatlara sahibiz.

Tabi bir de paketleme konusu var. Makinelerin ve diğer aksamların taşıma sırasında zarar görmemesi için iyi paketlenmesi gerekir. İyi bir paketleme işlemi de kaliteli malzemeler ve tecrübeli personel ile gerçekleşir.

Özel paketleme elemanları ve deneyimli personelimizle paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Fabrikadan alınan tüm eşyaların yeni yerine noktasal olarak yerleştirilmesi gerekir. Bunu yaparken fabrika yetkilisi ile koordineli çalışırız. Yetkili, eşyaların yerleştirilmesi ve diğer konularda bizlere yardımcı olur ve bizleri yönlendirir.

Hava durumuna göre personel ve araç hızı gibi faktörleri plan dâhilinde uygularız.

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastanede bulunan özel tıbbi cihazların taşınması, diğer eşyaların taşınmasından daha önemli ve hassas bir iştir. Çünkü bu tür cihazlar her ne kadar sigorta kapsamında olsa da, olası bir hasar durumunda telafisi güç durumlara neden olabilir.

Çoğu zaman bazı eşyaların maddi kayıpları sigorta kapsamında telafi edilebilir. Ya kaybolan zaman?

İşte bunu telafi etmek neredeyse imkânsızdır. Bu yüzden hastane taşımacılığında iyi bir planlama yapmak gerekir. Ayrıca hataya yer yoktur desek yeridir.

Hastane taşımacılığı kapsamında tıbbi cihazlar taşınmadan önce iyi bir paketleme işleminden geçirilir. Bu tür cihazlar özel donanıma sahip araçlarla taşınır.

Firma olarak taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce sözleşme yaparız. Ayrıca sigorta şartları da sözleşmenin maddelerinde yer alır.

Taşıma işlemini mutlaka hastane yetkilileri ile birlikte ve onların gözetiminde gerçekleştiririz. Eşyaların tam olarak yerlerine yerleştirilmeleri konusunda yetkililer bizlere yardımcı olurlar.

Tüm taşıma işlerinde olduğu gibi hastane taşımacılığı işinde de yol ve hava durumunu önceden kontrol ederiz.

Taşıma İşlemi

Taşıma işleminde mutlaka sözleşme yaparız. Ayrıca tüm eşyalar hasarlara ve doğal afetlere karşı sigortalanır.

caddebostan nakliyat