evden eve nakliyat Tavsiyesi

Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi

Evden Eve Nakliyat Tavsiyesi

Tecrübelerimizden yola çıkarak sizlere bu yazımızda, evden eve nakliyat önerileri ve bazı püf noktalardan bahsedeceğiz. Böylece sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıtabileceksiniz.

Tabi ki biz firma olarak planlama işini gerçekleştiriyoruz. Ancak sizler de kendi planınızı oluşturmalı ve firmamız ile paylaşmalısınız. Böylece işler daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürüyebilir.

Eğer işinize yaramayacak eşyalar varsa, bu eşyaları bağışlayabilir ya da satabilirsiniz. Böylece gereksiz eşyaların taşınması işi ile uğraşmamış olursunuz.

Paketleme işlemini mutlaka firmaya bırakın. Tecrübelerimize göre birçok müşteri paketleme sırasında eşyaların bir kısmına hasar verebiliyor. Ayrıca doğru paketleme yapılmaması yüzünden taşıma sırasında da eşyalar hasar görebiliyor.

 

Taşınmasını istediğiniz eşyalar için bir liste hazırlayın. Böylece hazırladığınız listeye göre firmayı yönlendirebilir, işlerin sizin istediğiniz doğrultuda gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Evdeki eşyalarınızın bir kısmını siz de paketleyebilirsiniz. Genelde müşterilerimiz bu yöntemi izliyor. Çünkü eşyalarının yeni taşınacakları yerde tam da olması gerektiği yere konumlandırılmasını istiyorlar.

Değerli eşyalarınızı firma personeline gösterin ve gerekirse bu tür eşyaların paketlenmesi sırasında personele refakat edin. Böylece değerli eşyalarınızın zarar görmesini baştan engellemiş olursunuz.

Yukarıda sıraladığımız tüm unsurları göz önüne alırsanız, sorunsuz bir taşınma süreci yaşarsınız.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?

İnternet üzerinden nakliye firması araştırması yapın. Dikkat etmeniz gereken kriterleri sizler için aşağıda sıraladık:

  • Mutlaka firmanın sabit bir telefonu olup olmadığını kontrol edin. İyi bir firma sabit bir adrese ve telefona sahiptir.
  • Firmanın referanslarına bakın. Firmanın internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından yaptığı işler hakkındaki yorumlarını inceleyebilirsiniz.
  • Firmanın sözleşme ve sigorta yapıp yapmadığını inceleyin. Taşınma hizmeti alırken mutlaka sözleşme ve sigorta hizmetini de talep edin.
  • Firmanın kullandığı malzemeleri inceleyin. Kalitesiz malzeme kullanan firmalardan hizmet almayın.
  • Firmanın eksper hizmetini sorgulayın.

Evden eve nakliyat

 İşlemlerinin nasıl işlediğine dair kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Böylece sürecin nasıl işlediği hakkında fikir sahibi olmuş olursunuz.

Eğer villadaki eşyalarınızın taşınması söz konusu ise evden eve taşımacılık hizmeti veren firmaların daha önce villa taşıma hizmeti verip vermediğini araştırmanız gerekir. Çünkü villa taşımacılığı diğer taşıma işlerinden daha farklıdır.

caddebostan nakliyat